Shrnutí zápasů

2019

Mistrovské utkání Drahelčice - Č. Újezd 3:3

V Neděli 28.4.2019 jsme odehráli první domácí zápas proti týmu Červený újezd. Zápas jsme začali vemi dobře a první půlku jsme měli převahu na hřišti. Povedlo se nám dát první gól po krásné akci, kdy Petr Ševít sklepl hrudí balón Sašovi Novákovi, který vsítil pvní branku. Druhou branku dal ještě do poločasu Robert Zedník, kdy po prostrčení mezi obránci uklidil balon do branky. V prvním poločase jsme měli i další šance jak navýšit náskok bohužel jsme je neproměnili.

Druhý poločas začal smutnou zprávou, kde jsme museli nuceně střídat zaskakujícího golmana Honzu Chalupu, který si zlomil dva prsty na ruce a musel odjet do nemocnice. Tímto přejem Honzovi brzké uzdravení. V druhém poločase jsme dostali hned dvě branky a zápas se zdramatizoval. Po další akci jsme dostali třetí gól. V této části zápasu již nebylo co ztratit a všechnu sílu jsme dali do útoku. Na základě našeho tlaku jsme vyrovnai gólem Petra Janaty, které soupeř podcenil a nechal ho uplně volného na malém vápně. Do konce zápasu měli oba týmy šance na zvrácení zápasu ke svému prospěchu, ale nikdo šanci nevyužil. Zápas tedy skončil remízou 3:3.

Děkujeme všem divákům, kteří přišli podpořit domácí tým. Byla to největší návštěvnost ze všech zápasů v tomto kole. Diváků bylo 80. Děkuji taky všem hráčům, kteří nejsou fit ale přišli hrát, protože byla velká neúčast ostatních. Díky moc

Sestava:

Jan Chalupa - Matěj Vachna - David Kozák - Jakub Strnad - Stanislav Míka - Martin Sulánský - Jan Kinzel - Robert Zedník - Jan Paták - Alexandr Novák - Petr Ševít

Náhradníci:

Petr Janata - Miroslav Burda - Miroslav Zimák

Děujeme všem za výkon a těšíme se na další zápas, který se uskuteční příští sobotu 4.5.2019 od 17:00 v Tuchoměřicích.

Mistrovské utkání Kazín B - Drahelčice 1:1

V rámci Velikonočního víkendu odehráli Muži A zápas na hřišti Kazín B. Na výborném připraveném hřišti se hrál vyrovnaný zápas. Hráči Drahelčic neproměnili šance a dostali z protiútoku gól.

V prvním poločase hráči Drahelčic ještě stačili vyrovnat. Druhý poločas byl ovlivněn špatnými verdikty rozhočího, který zápas nedokázal ukočírovat. V druhé polovině nařídil pokutový kop po kterém se hráči Drahelčic velmi rozčilovali, protože to byl velmi sporný zákrok. Karma byla jasná a tak hráč Kazín B penaltu neproměnil. Zápas se dohrával ve velmi vyhrocené atmosféře.

Sestava:

Martin Volf - Matěj Vachna - Jakub Strnad - Stanislav Míka - Tomáš Procházka - Jan Kinzel - Jan Jelínek - Miroslav Zimák - Jan Chalupa - Alexandr Novák - Richard Mikyska

Náhradníci:

Petr Janata - Martin Sulánský - Jan Paták - Tomáš Hrádek

Děujeme všem za výkon a těšíme se na další zápas, který se uskuteční příští neděli 28.4.2019 od 17:00 na domácím hřišti v Drahelčicích.

Mistrovské utkání Statenice- Drahelčice 1:2

V neděli Muži A odehráli další venkovní zápas ve Statenicích. Zápas se hrál při počasí, které spíše připomínalo zimní přípravu :-) bylo 3 stupně a pršelo až sněžilo. Vše se v prvním poločase odvíjelo dobře a hráči Drahelčic hráli svojí hru, kde vstřelili branky Hrádek a Jelínek. V druhém poločase měli hráči Statenic velké šance a závary před brankou zúročili k první brance. Statenice déle tlačili, ale na hráče Drahelčic se usmálo štěstí a gól domácí nedostali.

Sestava:

Martin Volf - Matěj Vachna - Jakub Strnad - Stanislav Míka - Milan Gergel - Ota Adámek - Jan Jelínek - Robert Zedník (C) - Richard Mikyska - Alexandr Novák - Tomáš Hrádek

Náhradníci:

Petr Janata - Martin Sulánský - Jan Paták

Děujeme všem za výkon a těšíme se na další zápas, který se uskuteční příští neděli 21.4.2019 od 17:00 v Kazíně.

Mistrovské utkání Řevnice - Drahelčice 0:1

Dnes Muži A odehráli první zápas v jarní sezóně v Řevnících. Po zimní přípravě, kterou absolvovali Muži ve výborné docházce se fyzička a sehranost zůročila i v mistrovském utkání. V zápase nastoupili naše dvě nové posili Mikyska Richard a Jan Jelínek, který jako celý tým odvedli výbornou hru.

Sestava:

Paták Jan - Matěj Vachna - David Kozák (C) - Stanislav Míka - Tomáš Procházka - Ota Adámek - Jan Jelínek - Jakub Strnad - Richard Mikyska - Alexandr Novák - Tomáš Hrádek

Náhradníci:

Petr Janata - Martin Sulánský

Děujeme všem za výkon a těšíme se na další zápas, který se uskuteční příští neděli 14.4.2019 ve Statenicích